Kogo szkolimy ?
Do kogo skierowana jest nasza oferta

Oferta szkoleń

"Motoryzacja w praktyce" oferuje szkolenia skierowane do pracowników i klientów, do importerów, dilerów, wypożyczalni samochodów oraz firm leasingowych, dystrybutorów oraz producentów części.

Oferowane szkolenia obejmują szkolenia motoryzacyjne w zakresie samochodów współczesnych, hybrydowych oraz elektrycznych.

Ich realizacja odbywa się w kameralnych, 12 osobowych grupach. Podczas szkoleń wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt, modele, przekroje elementów samochodu oraz przygotowane specjalne pod konkretne działania szkoleniowe samochody dodatkowo narzędzia jak i infrastruktura techniczna.

Rafał Kosiński
trener techniczny wiodących marek

trener techniczny wiodących marek, certyfikujący sieci naprawcze ASO oraz serwisy niezależne. Wdrożył na Polski rynek ponad 30 modeli samochodów w zakresie obsługi serwisowej dla serwisu jak i porównania technicznego z konkurencją dla handlowców. Dodatkowo pisze i wdraża programy rozwoju technicznego sieci naprawczych w Polsce. Byly wykładowca Wydziału Transport Politechniki Śląskiej oraz Interesariusz Katedry Eksplotacji Pojazdów Samochodowych.

Natalia Kaczmarek
trener szkoleń miękkich

Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Swoje doświadczenie wiąże z zainteresowaniami, z zakresu komunikacji w biznesie, profesjonalnej obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania czasem oraz biznesowego savoir-vivru.

Specjalizuje się również w coachingu indywidualnym dla kadry kierowniczej i menedżerskiej.